Świadectwem doskonałej jakości naszych produktów są poniższe certyfikaty oraz loga zamieszczane na produktach.

 

 

Suplementy diety

 

Suplementy diety oferowane przez naszą Firmę zostały zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego i otrzymały pozytywną odpowiedź na powiadomienie.

 

Certyfikat wydany przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) poświadczający, że dany produkt spełnia wymogi produkcji ekologicznej.

 

Głównym celem europejskiego logo jest łatwiejsza identyfikacja produktów ekologicznych przez konsumentów. Umieszczanie logo i właściwe oznakowanie jest obowiązkowe dla wszystkich produktów ekologicznych w Unii Europejskiej.

  

Nasze suplementy diety są produkowane i wprowadzane na rynek pod nadzorem Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA)  zgodnie z jej wymogami.

 

Produkcja naszych suplementów diety odbywa się zgodnie ze ścisłymi zasadami zarządzania i kontrolą jakości GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). GMP to zestawienie wymagań kontroli jakości ustanowionych w odniesieniu do produkcji leków, suplementów diety i produktów spożywczych począwszy od kontroli surowców wyjściowych, poprzez uczestników produkcji, kończąc na gotowym produkcie.

 

 

Środki czystości CaliClean

 

Certyfikat wydany przez Agencję Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych (EPA/ USEPA) potwierdza, że każdy składnik produktu jest kontrolowany i bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i zdrowia ludzi. 

 

 

Wyroby elektroniczne i magnetyczne

 

Produkt oznaczony Certyfikatem zgodności -  CE zaświadcza, że spełnia on określone wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej. 

 

Powyższy znak oznacza, iż produkt został zbadany i jest rekomendowany przez Międzynarodowy Instytut Badań nad Elektrosmogiem (IGEF). 


Projektowanie stron internetowych | Pozycjonowanie stron
Informacja o cookies