Dlaczego MLM?

Powszechnie wiadomo, że Marketing Sieciowy zwany inaczej MLM (Multilevel Marketing – marketing wielopoziomowy) powstał w USA w latach 50. William Casselbery oraz Lee Mytinger stworzyli podwaliny pod nowy model biznesowy, który określili: „od znajomego do znajomego”. Biznes MLM rozwija się do dnia dzisiejszego właśnie poprzez przyjaźń. Poszerzając krąg ludzi, którym oferujesz szansę biznesową, tworzysz jednocześnie sieć konsumentów oraz dystrybutorów. Model takiej współpracy jest genialny dzięki swojej prostocie – poprzez wzajemną pomoc, osiągamy wspólny sukces.

 

Najważniejszym ogniwem całego systemu są dystrybutorzy, konsultanci, budowniczy Sieci, współpracownicy – różnie ich nazywamy. Budując własne niezależne biznesy oraz dzięki profesjonalnym systemom szkoleń (które są nieodłącznym elementem ich pracy), mają szansę na rozwój i osobiste doskonalenie. W konsekwencji przyczynia się to do prowadzenia bardziej kreatywnego, nowoczesnego, bogatego i zdrowego stylu życia – słowem Nowej Jakości Życia.

Wielu obecnych milionerów, a nawet multimilionerów zawdzięcza swoje bogactwo Marketingowi Sieciowemu. Całe piękno polega na tym, że oni wciąż bezinteresownie dzielą się własnym doświadczeniem, oferując taką samą szansę na sukces wszystkim tym, którzy nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych osiągnięć oraz pragną lepszej przyszłości.

 

Warto wspomnieć, że obecnie większość osób, które „zbiły fortunę” w innych dziedzinach biznesu – to najwięksi fani Marketingu Sieciowego. Ostatnio miliarder Donald Trump powiedział, że gdyby stracił wszystkie pieniądze, to założyłby dobrą firmę MLM i zaczął wszystko od nowa.

 

To od Ciebie zależy, które atuty i możliwości systemu wykorzystasz. Niektórzy upatrzą szansę w zachowaniu własnego zdrowia, inni zostaną przyciągnięci możliwością uzyskania dużego zysku. Jedni zostaną konsumentami, a pozostali dystrybutorami. Cześć osób uczyni go jedynym źródłem utrzymania, a jeszcze inni przystąpią do nas ze względu na pozytywną energię i optymistyczne podejście do życia oraz możliwość podróżowania i zawierania nowych znajomości. Znajdą się i tacy, którzy wykorzystają wszystkie powyższe szanse.

 

Powyższe zalety i o wiele więcej możliwości znajdziesz w CaliVita®. Akceptując poniższe zasady, otrzymasz od nas szansę na Nową Jakość Życia.

 

Zdrowie – z nowoczesnymi produktami najwyższej jakości

Suplementy diety CaliVita® charakteryzują się najwyższą jakością. Przyjmując je regularnie, możesz osobiście przekonać się o ich skuteczności, jak wielu naszych Klubowiczów. 

 

Prawdziwa wolność i niezależność - bez presji, bez granic

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferowanej przez nas możliwości rozpoczęcia własnego, niezależnego biznesu, podstawowym czynnikiem tempa jego rozwoju będzie Twoja osobowość i osobista motywacja. To Ty decydujesz, kiedy i ile, jak i z kim chcesz pracować. W ramach dodatkowego zajęcia czy własnej, ale niewielkiej firmy, a może dużego przedsiębiorstwa? Pracując dziennie 1-2 godziny czy więcej. Z naszej strony zapewniamy profesjonalne narzędzia marketingowe, system obsługi i wsparcie. Nie narzucamy metod, stylu, strategii zarządzania Twoim przedsięwzięciem. Szanujemy Twoją niezależność osobistą.

 

Dzięki nowoczesnemu systemowi internetowemu o zasięgu międzynarodowym bez względu na kraj, w którym przystąpiłeś do naszego Klubu, masz dostęp do pełnej, globalnej oferty CaliVita®. Co więcej możesz budować międzynarodowe struktury dystrybucyjne w każdym kraju działalności CaliVita®.

 

Bezpieczeństwo finansowe – przy minimalnym koszcie początkowym

Korzystając z możliwości biznesowych CaliVita®, możesz uzyskać dochód odpowiednio proporcjonalny do zainwestowanego czasu, pracy oraz determinacji. Ta współpraca jest realną szansą na osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Równy start dla wszystkich: bez opłat wpisowych, drogich pakietów początkowych. Najistotniejszą inwestycją jest Twój poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Już od ponad 20 lat – jako rzetelny partner – wspieramy wielotysięczną międzynarodową społeczność CaliVita® w realizacji własnych marzeń i zapewnieniu lepszej przyszłości dla ich rodzin.

 

Samorealizacja, sukces i uznanie

Doceniamy Twoje wysiłki. Według nas każde osiągnięcie zasługuje na uznanie. Dokonania najskuteczniejszych Klubowiczów są przez nas szczególnie nagradzane i wyróżniane. Oprócz odpowiedniego wynagrodzenia finansowego, zapewniamy również wsparcie emocjonalne, wspólnie celebrując i promując indywidualne sukcesy Klubowiczów na forum krajowym, jak i międzynarodowym.

 

Praca zespołowa

Podstawą działalności CaliVita® International jest Share Marketing, odzwierciedlający takie idee, jak: dzielenie się wiedzą, doświadczeniami, wrażeniami, emocjami i dochodem, by coraz więcej Klubowiczów osiągnęło sukces i niezależność finansową.

 

Po podjęciu decyzji o współpracy, warto byś zwrócił się do Lidera z górnej linii, posiadającego praktyczną wiedzę i doświadczenie, który jako Twój doradca pomoże Ci ustalić strategię działania i wesprze Cię na początku działalności. Najistotniejsze jest, byś spełniał własne marzenia, realizując swoje konkretne, sprecyzowane cele.

Jesteśmy grupą ludzi zorientowanych na promocję zdrowia i sukces, z pozytywną wizją świataPartnerskie i bezpośrednie relacje to podstawa współpracy z CaliVita®. Dodatkowo pełne wrażeń i motywacji firmowe imprezy, wspólne interesy oraz podobne wartości, pogłębiają te relacje i więzi również poza pracą, aż po bliskie przyjaźnie.

 

 

Źródło: calivita.pl

Projektowanie stron internetowych | Pozycjonowanie stron
Informacja o cookies