Obniżka! Papaya PLUS Zobacz większe

Papaya PLUS

CV0261

Nowy

999 Przedmioty

60,00 zł klubowa

80,00 zł detaliczna

-20,00 zł

Więcej informacji

Z wiekiem, poprzez stres, jedzenie w pośpiechu, spożywanie fast foodów, niewłaściwie zbilansowaną dietę, nagromadzenie toksyn – ilość enzymów trawiennych produkowana przez Twój organizm może być niewystarczająca i prowadzić do problemów trawiennych, dolegliwości żołądkowo-jelitowych, zmniejszenia wchłaniania się ważnych dla zdrowia składników odżywczych.

Przy zbyt niskiej ilości enzymów trawiennych organizm nie jest w stanie prawidłowo trawić pokarmów i wykorzystywać zawartych w żywności białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, składników mineralnych. W efekcie - mimo stosowania właściwie zbilansowanej diety – oprócz dyskomfortu trawiennego, wzdęć, zaparć, przybierania na wadze, mogą pojawić się niedobory prowadzące do rozwoju poważnych problemów zdrowotnych, spadku odporności, zmęczenia, problemów skórnych, reakcji alergicznych.

Papaya PLUS CaliVita® zawiera ważne dla organizmu enzymy wspomagające trawienie tłuszczów, węglowodanów, w tym również laktozy, z której nietolerancją boryka się aż 65% ludzi na całym świecie. Dzięki wysokiej dawce enzymów trawiennych, chlorofiliny sodowo-miedziowej oraz sproszkowanego owocu papai dba o komfort trawienny i sprawia, że jedzenie jest przyjemnością bez przykrych dolegliwości żołądkowo-jelitowych i osłabienia organizmu.

 

Dlaczego Papaya PLUS CaliVita® to dobry wybór?

  • Składniki aktywne produktu nie wspomagają rozkładu, trawienia tylko jednego składnika odżywczego, ale dzięki złożonej formule, wspomagają trawienie zarówno tłuszczów, jak i węglowodanów, w tym również laktozy.
  • Wysoka zawartość enzymów trawiennych.
  • Formuła tabletek do ssania jest idealna, wygodna dla każdego – z łatwością produkt mogą przyjmować również osoby mające problemy z połykaniem tabletek, kapsułek.

 

 

Komu polecamy?

  • Wszystkim osobom, chcącym wspomóc funkcjonowanie układu pokarmowego.                   
  • Osobom, które spożywają ciężkostrawne produkty.                                                                   
  • Osobom preferującym suplementy diety w formie tabletek do ssania.                                                 
  • Mającym trudności z połykaniem tradycyjnych tabletek/kapsułek.

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

200 mg - Sproszkowany owoc papai

30 mg - Enzym amylaza (z grzyba Aspergillus oryzae )(5000 DU)

25 mg - Enzym lipaza (z grzyba Rhizopus oryzae) (5000 FIP)

5 mg - Enzym laktaza (z grzyba Aspergillus oryzae) (1000 ALU)

5 mg - Chlorofilina sodowo-miedziowa (z lucerny siewnej)

 

OPAKOWANIE: 90 tabletek do ssania

 

 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi (np. zaburzenia żołądkowo - jelitowe, wrzody), przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.  

Projektowanie stron internetowych | Pozycjonowanie stron
Informacja o cookies