Obniżka! Arginine Plus Zobacz większe

Arginine Plus

FL0065

Nowy

Arginina należy go grupy aminokwasów względnie egzogennych. Oznacza to, że  może być syntetyzowana w organizmie, jednakże w niektórych sytuacjach jej synteza wewnątrzustrojowa staje się niewystarczająca i trzeba ją dostarczyć z innych źródeł. Chodzi tu głównie o stany fizjologiczne takie jak: osłabienie organizmu, urazy i obciążenie fizyczne. Warto wiedzieć, że arginina jest aminokwasem zasadowym.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

87,00 zł klubowa

116,00 zł detaliczna

-29,00 zł

87,00 zł za 1 szt.

Więcej informacji

Nasz sklep przyjmuje zamówienia online na produkty, których kwota przekracza 85 zł. Jeśli masz zastrzeżenia lub pytanie dotyczące zamówienia lub produktów proszę dzwonić na nr. 601 373 023. Zapraszam do kontaktu.

 


Arginina należy go grupy aminokwasów względnie egzogennych. Oznacza to, że  może być syntetyzowana w organizmie, jednakże w niektórych sytuacjach jej synteza wewnątrzustrojowa staje się niewystarczająca i trzeba ją dostarczyć z innych źródeł. Chodzi tu głównie o stany fizjologiczne takie jak: osłabienie organizmu, urazy i obciążenie fizyczne. Warto wiedzieć, że arginina jest aminokwasem zasadowym.

 

Arginina to naturalna substancja należąca do grupy aminokwasów. Znajduje się w codziennym pożywieniu, począwszy od nabiału, a kończąc na produktach mięsnych i ziarnach. Jest ona również wytwarzana w naszym organizmie, jednakże w szczególnych warunkach, np. szybkiego wzrostu lub choroby jej synteza jest niewystarczająca. Arginina to nie tylko bardzo ważny aminokwas, który odżywia nasz organizm; posiada również wiele innych korzystnych właściwości. Bierze m.in. udział w syntezie tlenku azotu – substancji, która rozszerza naczynia krwionośne, a więc wpływa na prawidłowe krążenie krwi w organizmie. Ułatwia także dotarcie krwi do każdej komórki, wspierając tym samym podaż składników odżywczych i tlenu do ich wnętrza. Tlenek azotu wpływa również na zwiększenie sił witalnych człowieka. Arginina wspomaga syntezę białek, może wpływać na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny, co sprawia, że sportowcy często sięgają po ten aminokwas w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Wspiera także procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych. Jest to prekursor kreatyny, związku niezbędnego do wytworzenia wysokoenergetycznej substancji – fosfokreatyny.UWAGA!
  • Nie zaleca się przyjmowania preparatu przez osoby z cukrzycą, gdyż wpływa on na wydzielanie insuliny.
  • L-argininy nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenię i opryszczkę.

 

Arginina to naturalna substancja należąca do grupy aminokwasów. Jest wytwarzana w naszym organizmie, jednakże w szczególnych warunkach, np. szybkiego wzrostu lub urazu jej synteza jest niewystarczająca. Ilość argininy znajdująca się w organizmie w znacznym stopniu zależy od jej pobrania z dietą, a następnie przyswojenia. Występuje zarówno w białkach roślinnych, jak i zwierzęcych, przy czym jej zawartość w produktach mlecznych jest stosunkowo niewielka. Ciekawostką jest fakt, że jedynie 50% spożytego aminokwasu wchłania się z przewodu pokarmowego do krwi.

 

Produkt Arginine Plus dostarcza aż 500 mg L-argininy w 1 tabletce. Kolejnym składnikiem produktu jest mangan, który uczestniczy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, tworzenia tkanki łącznej oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

Czy wiesz, że?

Jedna tabletka Arginine Plus dostarcza tyle l-argininy, co 4,5 kg orzechów włoskich!

 

 

SUBSTANCJE AKTYWNE/1 tabletka:

500 mg – L-arginina

50 mg – kwas alfa ketoglutarowy

0.6 mg – Mangan

 

DAWKOWANIE: 1 tabletka dziennie ½ godz. przed posiłkiem.

 

OPAKOWANIE: 100 tabletek

 

 

 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

 

 

 OPINIE KLIENTÓW:

 

Dotąd wydawało mi się że Arginine Plus to produkt tylko dla sportowców. Na swoim przykładzie pragnę przełamać swój stereotyp! Od lat choruje na nadciśnienie tętnicze, podczas jednej z wizyt kontrolnych lekarz zaproponował mi zażywanie argininy. Gdy po miesiącu znowu pojawiłam się u lekarza po receptę okazało się, że lekarz mógł zmniejszyć mi dawkę stosowanego przeze mnie leku.

Maria

 

Po zabiegu chirurgicznym miałem duże problemy z blizną pooperacyjną. Rana nie goiła się prawidłowo, więc za wiedzą lekarza zacząłem przyjmować Arginine Plus. Już po kilkunastu dniach zauważyłem pierwsze oznaki poprawy. Stosowanie argininy przedłużyłem do dnia całkowitego zabliźnienia ran . Obecnie stosuje ten preparat z innych względów; chciałabym nabrać mięśni a także co ważniejsze – staramy się z żoną o dziecko.

Krzysztof

Projektowanie stron internetowych | Pozycjonowanie stron
Informacja o cookies